НТА > НОВИНИ > Суспільство > У платіжках за газ з’явилася нова графа. Що це означає

У платіжках за газ з’явилася нова графа. Що це означає

308

Для українців тепер вказуватимуть якість споживаного обсягу.

Про це повідомив сайт Міністерства енергетики та вугільної промисловості. У відомстві уточнили, що 2-го листопада Верховна Рада прийняла в другому читанні та в цілому Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження на ринку природного газу обліку та розрахунків за обсягом газу в одиницях енергії», через що платіжки доведеться змінити.

Згідно із законом, на українців чекає перехід на розрахунки та балансування на ринку природного газу в одиницях енергії. Мета такого переходу – запровадження диференціації вартості газу виходячи з показників його якості.

Тепер у платіжках за послугу постачання теплової енергії додатково зазначатимуть спожитий обсяг теплової енергії у перерахунку на кіловат-годинник.

У відомстві впевнені, що таке нововведення сприятиме підвищенню енергоефективності у побутовій сфері, оскільки споживач отримає право порівнювати спожиті обсяги газу в одиницях енергії з іншими видами енергії та керувати споживанням.

Нагадаємо, що осінь для українців розпочнеться з низки змін у соціальній сфері. Це й електронні лікарняні, нові соціальні виплати та частково – пенсії. А ще нарахування зарплати по-новому, ряд законів, які вступлять у дію.

36 тисяч, 50 тис. та 27 тис. гривень – такі квитанції отримував львів’янин за опалення квартири на 85 квадратів у звичайній багатоповерхівці. Подробиці – у серпневій програмі «Правда. Наживо» на каналі NTA.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
2

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі