НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Подільському зоопарку діти відвідали Садибу чарівника

У Подільському зоопарку діти відвідали Садибу чарівника

Зокрема, мали екскурсію зоопарком та спускалися на тюбінгах з гігантської гірки у Динопарку

357

У Вінниці в Подільському зоопарку діти та дорослі взяли участь у святковій програмі у Садибі чарівника. Зокрема, танцювали навколо ялинки, фотографувалися на Алеї знаків зодіаку, згадали сюжет казки “12 місяців”, мали екскурсію зоопарком, спускалися на тюбінгах з гігантської гірки у Динопарку.

Про це повідомляють на сторінці у фейсбук Подільського зоопарку.

Діти та дорослі зустрілися із Подільським чарівником та його загадковими феями.

Вони співали новорічні пісні, танцювали навколо ялинки, тобто перетворили морозний сонячний день у справжню зимову казку.

Також у новорічному святкуванні мала місце й казка про «12 місяців».

«Завершивши фотосесію на Алеї знаків зодіаку, учасники дійства перемістились на галявину «12 місяців» та згадали сюжет цієї відомої новорічної казки. І тут не обійшлось без фото на пам’ять. Кожен, хто взяв участь у святі, міг сфотографуватись на тлі персонажа з казки. Втім, і тут у дітей було завдання – знайти той місяць, в якому вони народились», – йдеться у повідомленні.

Також діти малий й екскурсію зоопарком.

«Вони розглядали, як змінилась поведінка тварин взимку, де оселились полярні вовки та де житиме новий мешканець зоопарку, – тигр, – який є символу прийдешнього року», – йдеться у повідомленні.

Після екскурсії зоопарком феї запросили дітей на гостину до Подільського чарівника. Тут дітвора заспівала разом із господарем Садиби улюблені новорічні пісні та отримала подарунки від Подільського чарівника.

Свято дитинства продовжувалось у Динопарку. Діти та дорослі розглядали гігантських ящерів, роздивлялись нові експонати, які нещодавно поповнили експозицію парку динозаврів, блукали у тунелях динолабіринту. Також відвідувачі спускалися на тюбінгах з гігантської гірки у Динопарку.

На згадку про зимове свято у зоопарку діти отримали сувеніри з глини, які вони виготовили власноруч, взявши участь у майстер-класі.

Нагадаємо, що у Вінниці в Подільському зоопарку  19 грудня відкрили Садибу чарівника. Відвідувачі Подільського зоопарку можуть потрапити до садиби  без окремої плати – потрібно лише купити квиток у зоопарк.

Зазначимо, що мешканців Подільського зоопарку увесь холодний період поїтимуть чаєм із шипшини, щоб не захворіли на вірусні інфекції. Уже заготовили для тварин 200 кілограмів плодів шипшини.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"