НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Польщі назвали найгірший сценарій закінчення війни в Україні

У Польщі назвали найгірший сценарій закінчення війни в Україні

Москву необхідно притягнути до відповідальності за агресію в Україні

1503

Польські чиновники заявляють, що їхнім основним завданням наразі є допомога Україні та її військовим для того, щоби перемогти Росію.

Таку тезу підтвердив і заступник міністра закордонних справ Польщі Павел Яблоньскі в ефірі RMF FM.

За його словами, мир в Європі може запанувати тільки тоді, коли Україна переможе Росію. При цьому сценарій, у якому Кремлю дозволять «зберегти обличчя» стане найгіршим розвитком ситуації.

«Умовою будь-якого тривалого миру в Європі є те, що Україна повинна вигнати Росію зі своєї території», – твердо переконаний Яблоньскі.

Він зазначив, що його країна хоче того результату війни, за якого Росія вийде з війни проти України «переможеною, абсолютно розгубленою». І після цього Москву притягнуть до відповідальності за агресію.

«Якщо би агресор вийшов із цього конфлікту зі збереженим обличчям, це стало би найгіршим сценарієм. Не тільки з точки зору нашої безпеки, але і в глобальному масштабі. Це показало би потенційним учасникам такої агресії, що вона просто окупається», – наголосив Яблоньскі.

Нагадаємо, що, за даними експертів, Росія не має сил, щоби завдати поразки Збройним силам України на сході та захопити понад 11 300 квадратних кілометрів неокупованої Донецької області до березня, як наказав Путін.

Кількість атак від окупаційних військ зросла на території Луганської області. Загострення спостерігається поблизу Білогорівки та Кремінної.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі