НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Польщі оцінили ймовірність свого вступу у війну

У Польщі оцінили ймовірність свого вступу у війну

Якщо щось ймовірно хоча би на 30 відсотків із політичної точки зору, то до цього вже варто готуватися

403

Польща оцінила вірогідність війни за своєї участі вкрай високою. Тому польська зовнішня й оборонна політика мають бути якомога глобальнішою та націленою на зміцнення відносин з однодумцями не тільки в Європі та НАТО, а й у всьому світі.

Про це повідомив TVP3 Kraków із посиланням на заяву заступника міністра оборони Польщі Марціна Очепи.

«Яка ймовірність війни, в якій ми братимемо участь? Украй висока. Занадто висока, щоби ми могли розглядати цей сценарій винятково гіпотетично», – сказав Очепа.

За його словами, ймовірність війни з НАТО, як і конфлікту Китаю зі США, зараз дуже велика. Заступник міністра додав, що якщо щось ймовірно хоча би на 30 відсотків із політичної точки зору, то він до цього вже готується.

«Якщо ми подивимося на досвід 20-го століття, то цьогорічна перспектива і цього десятиріччя змушує нас трактувати події, яких ми є учасниками, а не лише свідками, як другу холодну війну. Ризик ескалації дуже серйозний», – зазначив представник Міністерства оборони Польщі.

Як зазначив Очепа, в нинішніх умовах польська зовнішня й оборонна політика мають бути якомога глобальнішими та націленими на зміцнення відносин з однодумцями не тільки в Європі та НАТО, а й у всьому світі, включаючи Південну Корею.

Нагадаємо, що Польща на найвищому політичному рівні розгляне сценарій перекидання батареї протиповітряної оборони Patriot у західні регіони України.

Угорщина підтвердила своє рішення блокувати участь представників України у засіданнях Комітету Україна – НАТО.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі