НТА > НОВИНИ > Війна > У Польщі приховано ремонтують військову техніку й артилерію з України

У Польщі приховано ремонтують військову техніку й артилерію з України

Механіки постійно спілкуються з техніками з України, щоби обговорити, як ремонтувати все – від танків до ракет

374

Прихована польська ремонтна майстерня розпочала масштабну операцію з повернення на поле бою пошкодженої української артилерії та бронетехніки.

Про це написав The Wall Street Journal.

Видання дослідило, що в розгалуженому фабричному комплексі, оточеному занедбаними будівлями, сотні техніків цілодобово працюють над ремонтом української артилерії та важкої бронетехніки та поверненням її на лінію фронту.

Журналісти заявили, що навколо майстерні розміром із футбольне поле, у якій розміщено три гармати AHS Krab, постійно гудуть техніки, а повітря насичене запахом металевого пилу та автомобільного мастила. У двох «крабів», які виглядають як танки, але являють собою самохідні 155-іліметрові гаубиці, відсутні частини гусениць, вони пронизані кульовими дірками та викривленим металом.

«Це насправді прибуло сюди в найгіршому стані, який ми бачили… Весь ствол був відсутній, тіло сильно пошкоджене», – сказав інженер Мирослав Сурованець, вказуючи на відновлену «Краб».

Ще один «Краб» виблискував чистотою, готовий до переправлення назад в Україну. На ремонт кожної одиниці фахівцям може знадобитися до двох місяців роботи. До того ж, за даними видання, техніки повинні пройти низку перевірок безпеки перед тим, як їх допустять на завод у цьому місці.

Крім ремонтних робіт у Польщі, механіки постійно спілкуються з техніками з України, багато з них були цивільними до війни, проте зараз навчають колег через зашифровані додатки, як ремонтувати все – від танків до ракет.

Нагадаємо, що українські танкові екіпажі в неділю, 29-го січня, прибули до Великої Британії, щоби розпочати підготовку до подальшої боротьби проти Росії, зокрема, пройти навчання на танках Chellenger.

Українські військові у Великій Британії навчаються поводженню із переносною легкою протитанковою зброєю наступного покоління.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"