НТА > НОВИНИ > Війна > У Польщі сформували перший постійний гарнізон збройних сил США

У Польщі сформували перший постійний гарнізон збройних сил США

Табір Костюшка – назва передового командування П’ятого армійського корпусу США, який діє у Познані з 2020-го року

359

Перший постійний гарнізон Збройних сил США з’явиться у Польщі. У вівторок, 21-го березня, відбудеться церемонія перетворення регіональної групи підтримки у гарнізон армії США у Польщі.

Про це повідомив RFM24 із посиланням на заяву Міністерства національної оборони Польщі.

Гарнізон армії США у Польщі стане восьмим постійним гарнізоном Збройних сил США в Європі та першим постійним гарнізоном американських військ у Польщі.

«Підрозділ створюють завдяки рішенню президента США 2022-го року, він займатиметься інфраструктурним забезпеченням американських солдатів, дислокованих у Польщі. У завдання гарнізону також входитиме керівництво й управління передовими форпостами американських військ у Польщі», – заявили в міністерстві.

Табір Костюшка – назва передового командування П’ятого армійського корпусу США, який діє у Познані з 2020-го року. Його основним завданням є координація дій і нагляд за сухопутними військами США в Європі, оперативне планування, а також співпраця та синхронізація сил США з військами інших країн НАТО.

«Командування відіграє ключову роль в інтеграції дислокованих у Польщі американських військ і синхронізації їхньої взаємодії з нашими збройними силами», – додали в міністерстві.

Нагадаємо, що у випадку поразки України Польща не матиме іншого вибору, ніж воювати з Росією. Таку заяву зробив посол Польщі у Франції Ян Емерік Росцишевскі в інтерв’ю французькому LC1, коментуючи рішення своєї країни надати українцям винищувачі МіГ-29.

У четвер, 16-го березня, Польща висунула звинувачення шістьом іноземцям у підготовці диверсій і шпигунстві на користь Росії. Ще стосовно трьох затриманих диверсантів прокуратура готує провадження.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"