НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Польщу прибули американські війська

У Польщу прибули американські війська

Американці вже проводили спільні навчання з поляками

674

Міністерство оборони Польщі повідомило, що американські війська, яких напередодні перекинули в Східну Європу, вже прибули в країну.

Про це в твітері повідомила пресслужба Міністерства оборони Польщі. Зокрема, у Польщі перебуватимуть представники американської військово-десантної дивізії.

«Солдати 82-ї повітряно-десантної дивізії США посилять вже дислоковані в Польщі американські сили», – сказано в повідомленні.

У відомстві наголосили, що американські десантники вже проводили спільні навчання з поляками.

Учора США розпочали перекидання додаткових сил до Європи. Раніше міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау заявив, що проситиме Вашингтон залишити військових на території країни на постійній основі.

Нагадаємо, що в Польщі сьогодні, 4-го лютого, верхня палата парламенту (сенат) одностайно ухвалила резолюцію про політичну та збройну підтримку України.

Україна, Польща та Велика Британія започаткували новий альянс. Його мета – зміцнення безпеки та посилення Балто-Чорноморської вісі.

Раніше цього тижня польський уряд схвалив пропозицію міністра оборони Польщі Маріуша Блащака про передачу Україні новітніх польських ПЗРК «Piorun».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"