НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У понеділок Львів попрощається з п’ятьма Героями, які загинули на війні

У понеділок Львів попрощається з п’ятьма Героями, які загинули на війні

На будівлях вздовж маршруту колон вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою

801

Завтра (у понеділок, 19-го вересня) Львів прощається з Героями Олегом Курським, Андрієм Романівим, Ігорем Касьяновим, Богданом Сенишиним і Максимом Шпенником. Вони загинули в боротьбі з російськими загарбниками.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради. Чин похоронів відбудеться у Гарнізонному храмі Петра і Павла, поховають військових на Личаківському кладовищі.

Міська влада закликає долучитися до церемоній прощань і утриматися в цей час від проведення розважальних заходів і святкувань.

О 11:00 розпочнеться Чин похорону Олега Курського й Андрія Романіва, о 11:30 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

О 15:00 розпочнеться Чин похорону Ігоря Касьянова, Богдана Сенишина та Максима Шпенника., о 15:30 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

Маршрут похоронних процесій: Гарнізонний храм Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

На будівлях вздовж маршруту колон вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою.

Ігор Касьянов (07.06.1975 – 11.09.2022) – уродженець Алчевська Луганської області. З початком агресії Росії перебрався до столиці, де працював у сфері «зеленої» енергетики. 2017-го переїхав у Краматорськ, працював енергетиком цеху на Новокраматорському машинобудівному заводі.

З початком повномасштабного вторгнення добровольцем пішов на війну. Захищав Батьківщину у лавах 56-ої окремої мотопіхотної Маріупольської бригади оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних сил України. У Ігоря Касьянова залишилися дружина та син.

Олег Курський (02.04.1987 – 12.09.2022) – донеччанин. 2014-го року перебрався до Львова, працював старшим екологічним інспектором у регіональному ландшафтному парку «Знесіння», навчався на магістратурі Інституту лідерства та управління Українського католицького університету.

Активно займався волонтерською діяльністю для забезпечення потреб ЗСУ. Був одним із засновників ГО «Коло честі» та головою відокремленого підрозділу громадської організації «Українська народна рада Донеччини та Луганщини» у Львові.

З початком повномасштабного вторгнення Росії добровольцем пішов на війну. Боровся з окупантами у лавах 24-ої окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України. В Олега Курського залишилася дружина.

Богдан Сенишин (28.05.1975 – 05.09.2022) – уродженець села Суходіл Львівської області, кадровий військовий.

Із початком агресії Росії проводив навчання військових у 184-му Навчальному центрі Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Згодом повернувся до цивільного життя, працював приватним підприємцем.

Із перших днів повномасштабного вторгнення захищав Батьківщину на території Луганської області. Проходив військову службу у лавах 24-ої окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України. У Богдана Сенишина залишилися мати, син і дві сестри.

Максим Шпенник (26.02.1988 – 06.09.2022) – уродженець села Громівка Херсонської області. У мирний час – приватний підприємець. Захоплювався риболовлею та їздою на мотоциклах.

У квітні разом із родиною переїхав до Львова, допомагав з евакуацією людей із окупованих територій. Проходив військову службу у лавах 110-ої окремої бригади територіальної оборони Сил територіальної оборони Збройних сил України. У Максима Шпенника залишилися дружина, син і донька.

Андрій Романів (13.12.1969 – 13.09.2022) – уродженець села Затемне Львівської області. У мирний час працював комірником у мережі продуктових магазинів «АТБ-Маркет».

Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від російських окупантів. Боронив Україну у лавах 24-ої окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. У Андрія Романіва залишилися дружина, донька, син, двоє братів і сестра.

Нагадаємо, що в суботу, 17-го вересня, Львів попрощався із 48-річним воїном Олександром Полюховичем і 29-річною захисницею, бойовим медиком Ксенією Грициною, які служили у 24 ОМБр. Обидва загинули в боротьбі з російськими окупантами.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
4
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі