НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > У Поплавського відкрили «перший у світі» факультет TikTok

У Поплавського відкрили «перший у світі» факультет TikTok

90

Київський національний університет культури і мистецтв презентував факультет TikTok. Керівники вишу назвали його «першим в Україні та світі». Після його закінчення випускники отримають диплом тіктокерів.

«Моя місія – українізувати TikTok, вести за собою креативну, амбітну та перспективну молодь, яка творитиме новітню історію країни. Українців мають знати у всьому світі. Україні є чим дивувати світ. Ми розпочинаємо навчати з нуля і по закінченні ви зможете отримати диплом», – заявив ректор університету Михайло Поплавський на відкритті факультету.

За його словами, молодь повинна «бути в тренді» та «творити свою зіркову дорогу через соцмережі», а факультет ТikТоk – це інноваційно, молодіжно та новий медіафеномен.

Він додав, що навчання безкоштовне для всіх охочих студентів університету культури. Як повідомило Суспільне, керівницею проєкту «Тіктокери університету культури» стала випускниця вишу, начальниця культурно-творчого відділу Лілія Можаєва.

«Університет культури та Михайло Поплавський завжди в тренді. Наразі світ дуже швидко розвивається, з’являються нові соцмережі, і Тік-Ток тримає лідерські позиції. Якщо ви хочете бути лідерами в житті, то Тік-Ток – це ваша тема. Потрібно розвивати себе, створювати свій бренд, а ми будемо допомагати вам у цьому», – сказала Можаєва.

Нагадаємо, що 2014-го року акредитаційна комісія при Міністерстві освіти анулювала ліцензію приватного вищого навчального закладу «Київський університет культури», засновниками якого є ректор Михайло Поплавський та його син.

Щорічний престижний рейтинг світових університетів включив до свого списку десять українських вищих навчальних закладів. Однак жоден із них не перебуває на лідерських позиціях у рейтингу. Його складає журнал Times Higher Education. Цього року в ньому звернули увагу на понад 1 600 вишів із 99-ти країн. Вишу Поплавського серед них і близько немає.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі