НТА > НОВИНИ > Війна > “У повній антисанітарії, з відкритими ранами”. В яких умовах живуть поранені захисники Маріуполя на “Азовсталі”

“У повній антисанітарії, з відкритими ранами”. В яких умовах живуть поранені захисники Маріуполя на “Азовсталі”

“Азов” просить евакуювати поранених, захисники потребують негайної допомоги

557

У полку “Азов” показали фото поранених військовослужбовців у підземеллях заводу “Азовсталь”. Захисники потребують негайної допомоги.

Про це повідомляє полк “Азов” у telegram.

“Увесь цивілізований світ має бачити умови, в яких перебувають поранені, скалічені захисники Маріуполя і діяти”, – йдеться у повідомленні.

“Азов” наголошує, що військові перебувають в повній антисанітарії, з відкритими ранами, перев’язаними нестерильними залишками бинтів, без необхідних медикаментів і навіть харчування. Відтак, бійці закликають ООН та Червоний Хрест показати свою гуманність та підтвердити основні засади, на яких створено ці організації.

“Військовослужбовці, яких ви бачите на фото і ще сотні на заводі “Азовсталь” – з тяжкими пораненнями ціною власного здоров’я захищали Україну та увесь цивілізований світ. Невже тепер Україна і світова спільнота не здатні захистити та подбати про них? Ми вимагаємо негайної евакуації поранених військовослужбовців до контрольованих Україною територій, де їм нададуть допомогу та забезпечать належний догляд”, – зазначив полк “Азов”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі