НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Придністров’ї повідомляють про постріли у районі складів із російськими боєприпасами

У Придністров’ї повідомляють про постріли у районі складів із російськими боєприпасами

У селі Колбасна розташовується «найбільший у Європі склад із боєприпасами»

277

У невизнаному Придністров’ї на території Молдови повідомляють про стрілянину у районі складів із російськими боєприпасами, що біля села Колбасна.

Про це повідомляють «Новости Приднестровья», «Интерфакс», так зване «МВС ПМР».

«Повідомляється про стрілянину в районі складів біля села Колбасна. Жертв немає. З’ясовуємо подробиці», – йдеться у повідомленні.

«Интерфакс» уточнює, що стрілянина сталася біля складів із російським озброєнням та боєприпасами.

У так званому «МВС ПМР» заявили, що вночі над селом Колбасна було помічено кілька дронів, нібито запущених «із України», а о 8:45 ранку «з української сторони в напрямку придністровського населеного пункту Колбасна було зроблено постріли».

Там наголосили, що у селі Колбасна розташовується «найбільший у Європі склад із боєприпасами».

Інформація про постраждалих станом на 10:00 не надходила.

Нагадаємо, що провокації у Придністров’ї набирають обертів: після ранкового повідомлення 26 квітня про вибухи на вежах радіозв’язку у невизнаній “республіці” заявили ще й про вибухи у військовій частині. Також оголосили про впровадження “червоного рівня терористичної небезпеки”. Мешканці Придністров’я виїжджають масово у Молдову, у школах скасували навчання.

Раніше повідомлялося, що в Придністров’ї російська ФСБ перевіряла можливість залучити до бойових дій в Україні місцеві збройні формування. У результаті виявилося, що «підрозділи, що перевірялися, не готові до ведення бойових дій».

Також одним із планів Москви експерти називають – прокладання сухопутного коридору Україною до невизнаного Придністров’я.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі