НТА > НОВИНИ > Війна > У прифронтовому госпіталі врятували українського військового з пораненням у серце

У прифронтовому госпіталі врятували українського військового з пораненням у серце

Більшість поранених із вогнепальними ушкодженнями серця гинуть до потрапляння в лікарню, летальність сягає до 90%

522

В одному з прифронтових мобільних госпіталів врятували українського військовослужбовця з проникливим пораненням у серце.

Про це повідомила пресслужба командування медичних сил ЗСУ.

«Спочатку була швидка та професійна доставка пораненого бойовими медиками у госпіталь. Ну, а далі – професіоналізм військових хірургів і анестезіологів врятували життя бійцю! Операція тривала 2 години», – розповіли в командуванні.

Боєць перебуває на реабілітації та почуває себе добре.

«На згадку про смертельне поранення військовослужбовцю нагадує лише шрам після операції та осколок металу, який хірурги подарували на згадку», – додали в командуванні медичних сил ЗСУ.

За статистикою, більшість поранених із вогнепальними ушкодженнями серця гинуть до потрапляння в лікарню. Летальність сягає до 90%.

«Наші військові лікарі роблять неймовірне! Адже  такі поранення призводять до значної крововтрати з розвитком тампонади серця. Шанси залишитися живим за такого поранення мінімальні. Але наші військові хірурги борються за життя до останнього», – зазначили військові медики.

Нагадаємо, що минулого тижня у військово-мобільному госпіталі в одному з прифронтових міст України вперше в нашій країні виконали сучасну лапароскопічну операцію – видалення нирки при вогнепальному пораненні з руйнацією органу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі