НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Путіна пояснили, в яких кордонах вони визнали так звані «ДНР» і «ЛНР»

У Путіна пояснили, в яких кордонах вони визнали так звані «ДНР» і «ЛНР»

Путіну пропонували визнати «ЛДНР» в адміністративних кордонах Донецької та Луганської областей України

902

Росія визнала так звані псевдонародні республіки у фактичних межах. Тобто Кремль відмовився визнавати їх в адміністративних межах українських Донецької та Луганської областей.

Про це повідомили російські джерела.

«Мова йде, зрозуміло, про ті території, які є у встановлених на теперішній момент кордонах. Все інше перебуває за рамками юридичних дій», – заявив заступник голови комітету Ради федерації міжнародних справ Андрій Клімов.

Він додав, що підписані з представниками окупаційної влади «договори» ратифікують у вівторок, 22-го лютого.

До речі, на засіданні Ради безпеки Російської Федерації президенту Володимиру Путіну пропонували визнати «ЛДНР» в адміністративних кордонах Донецької та Луганської областей України.

Нагадаємо, що США були готові до визнання «ДНР» і «ЛНР» з боку Росії. Президент Джо Байден незабаром видасть указ, що забороняє нові інвестиції, торгівлю та фінансування цих територій.

Президент Росії Володимир Путін, як і анонсував це вдень, визнав «незалежність» так званих «ЛНР» і «ДНР», як його про це попросили на засіданні Ради безпеки Росії. Цьому передувало «прохання» ватажків самопроголошених республік Дениса Пушиліна і Леоніда Пасічника.

Лідери Євросоюзу різко негативно сприйняли рішення Росії визнати «незалежність» так званих «ДНР» і «ЛНР». У Брюсселі цей крок Москви назвали кричущим порушенням міжнародного права.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що провів телефонну розмову з президентом США Джо Байденом. Після цього він розпочав засідання Ради безпеки й оборони України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі