НТА > НОВИНИ > Новини політики > У Путіна визнали, що Росія не зможе завадити Україні стати членом НАТО

У Путіна визнали, що Росія не зможе завадити Україні стати членом НАТО

155

Спікер президента Росії Дмитро Пєсков вважає, що Москва не зможе перешкодити Україні приєднатися до НАТО.

Незважаючи на це, у Путіна планують зробити все можливе для того, щоб «мінімізувати наслідки» вступу України до Альянсу.

Про це повідомляє «Українська правда».

«Перешкодити вступу України до Північноатлантичного альянсу неможливо. Але ми можемо мінімізувати наслідки таких кроків для нашої країни», – наголосив Пєсков.

Російський політик додав, що Росія «зробить все, що необхідно», якщо Україна продовжить зближення з НАТО. Що саме робитиме РФ Пєсков не уточнив.

Також Дмитро Пєсков вважає, що у розривів відносин між Росією та НАТО немає нічого страшного. Організація нібито завжди була направлена проти РФ.

“Агресивна позиція НАТО ніколи не була секретом. Це блок, який був створений проти нашої країни. І ніякі миролюбні заяви, ніякі камуфляжі цієї агресивної спрямованості НАТО не здатні приховати справжнє призначення цього блоку”, – додав прессекретар Путіна.

Нагадаємо, Держдеп США відніс громадян Росії до «безпритульних національностей». Таке визначення застосовуватимуть до тих росіян, які подаватимуть документи на американську візу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі