НТА > НОВИНИ > Новини політики > У Раді розглянуть проєкт про визнання Лукашенка загрозою міжнародній безпеці

У Раді розглянуть проєкт про визнання Лукашенка загрозою міжнародній безпеці

241
ВРУ: Лукашенко становить міжнародну загрозу безпеки країн

Верховна рада розгляне постанову про визнання режиму Олександра Лукашенка загрозою міжнародній безпеці на цьому тижні. Йдеться про проєкт №5560.

Про це повідомляє пресслужба Апарату ВР.

“Хочу доєднатись до цієї постанови, в якій український парламент висловлює вимоги до влади республіки Білорусь щодо припинення незаконного переслідування опозиції, журналістів, негайного звільнення Романа Протасевича та інших політичних в’язнів”, – сказала віцеспікерка ВР Олена Кондратюк.

За її словами, Рада має розглянути та підтримати цю постанову уже у вівторок.

Крім того, зазначила віцеспікерка парламенту, влада України має захистити права українців, які перебувають на території Білорусі або планують повернутися додому.

“Знаємо, що є українські пацієнти, які очікують на операції в білоруських лікарнях. Тому звертаємось до уряду та Міністерства охорони здоров’я з проханням забезпечити можливість лікування або підшукати альтернативу для проведення операцій для кожного українця, який не зможе цього зробити в Білорусі через посилення санкцій”, – сказала вона.

Слід зазначити, раніше народні депутати зареєстрували у Верховній раді проєкт постанови №5560, якою пропонують закликати світових лідерів визнати режим Олександра Лукашенка загрозою міжнародній безпеці.

Нагадаємо, українські депутати на офіційному рівні зреагували на події, що зараз відбуваються у Білорусі. Зокрема серед іншого, міжфракційне об’єднання “За вільну і демократичну Білорусь” опублікували жорстку заяву щодо визнання режиму Лукашенка таким, що становить міжнародну небезпеку.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі