НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У Раді ЄС дозволили в’їзд туристам, які щеплені від COVID-19

У Раді ЄС дозволили в’їзд туристам, які щеплені від COVID-19

Також запровадять “механізм екстреного гальмування” – громадянам країни, у яких ситуація з COVID-19 погіршується, буде заборонений в’їзд.

169
У Раді ЄС затвердили в'їзд вакцинованим від COVID-19 туристам

У Раді ЄС затвердили рекомендації Європейської комісії, зокрема, дозволити в’їзд вакцинованим від COVID-19 туристам.

Про це заявили у пресслужбі Ради ЄС.

Згідно з повідомленням, перед поїздкою туристи повинні отримати дві дози вакцини від COVID-19. Крім того, ін’єкції повинні бути схвалені Європейським агентством лікарських засобів (EMA) або Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ).

Станом на сьогодні, в EMA схвалили вакцини, розроблені компаніями, зокрема: Pfizer-BioNTech, Moderna, AstraZeneca та Johnson & Johnson. Крім того, китайські ін’єкції від Sinopharm, у ВООЗ також погодили.

Повідомляється, що при затвердженні оголошеної рекомендації, зокрема, дозволити в’їзд вакцинованим від COVID-19 туристам, у країнах враховується: загальна кількість заражень; динаміка розповсюдження; число вакцинованих осіб, з них – позитивних; наявність довіри до офіційної інформації та ін.

Разом з тим, Рада ЄС запропонувала запровадити “механізм екстреного гальмування”, згідно з яким, громадянам країни, у яких ситуація з COVID-19 – погіршується, буде заборонено в’їзд.

Нагадаємо, станом на сьогодні, в Україні зафіксовано 5 165 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19, зокрема, захворіли 324 дитини та 109 медичних працівників.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі