НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > У реанімації Львова – рекордна кількість пацієнтів з COVID

У реанімації Львова – рекордна кількість пацієнтів з COVID

738

У Львові в реанімації перебуває рекордна кількість хворих пацієнтів з COVID-19.

Про це повідомила завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова Наталя Мотолінець у Facebook.

Так, 19 жовтня в ковід-реанімації побито рекорд – 50 пацієнтів з коронавірусом. За словами Мотолінець, усі хворі – не вакциновані проти COVID.

“Сьогодні (19 жовтня) в реанімації побито рекорд. 50 пацієнтів з коронавірусом. Усі невакциновані. Дві доби ми боремося за життя 40-річної жінки, матері трьох маленьких дітей. Вона в критичному стані. Не вакцинована”, – написала вона.

Нагадаємо, що у Львівській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги медики борються за життя хворої на коронавірус 40-річної мами трьох маленьких дітей. Пацієнтка – не вакцинована, оскільки усі родичі важкохворої були проти вакцинації. Жінка наразі, за словами Наталії Матолінець, перебуває у дуже важкому стані, її уже двічі за день реанімували.

Крім того, на Львівщині спостерігається перевищення завантаженості ліжок з киснем. Через стрімке збільшення кількості хворих на Covid-19 регіон перебуває на межі “червоної” зони.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
2
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі