НТА > НОВИНИ > Суспільство > У реінтеграцію Донбасу Україна має вкласти нуль гривень, нуль копійок, – Дроздов

У реінтеграцію Донбасу Україна має вкласти нуль гривень, нуль копійок, – Дроздов

746

У реінтеграцію Донбасу Україна як держава має вкласти нуль гривень, нуль копійок. Повне відшкодування всіх збитків має здійснити держава-окупант.

Таку позицію в ефірі проєкту «Говорить великий Львів» на телеканалі NTA висловив журналіст та телеведучий Остап Дроздов.

Остап Дроздов, коментуючи питання реінтеграції Донбасу, зауважив, що ця тема із самого початку «пішла не туди» і влада подала її людям таким чином, що окуповані території будуть повернуті Україні одним прочерком пера. Проте реальність, наголосив журналіст, далеко не така.

«За канонами того, що називається «перехідне правосуддя», це те, чим інші держави, які зазнавали втрат територій, мали війни, вони повинні були  переходити через якийсь «трамплінний етап». Автоматичного знаку дорівнює не можна ставити, бо це – несправедливо», – підкреслив Дроздов.

Ба більше, додав він, за законом держава-агресор повинна повністю відшкодувати всі збитки країні, в яку вона вторгнулася.

«Маю сказати одну річ: тема репарацій має бути державною темою. І Україна як держава не повинна вкласти в цю територію нуль гривень, нуль копійок! Повне відшкодування всіх збитків здійснює держава-окупант і агресор. А це Російська Федерація», – сказав гість програми.

Водночас в Україні, продовжив Дроздов, влада вкоренила думку про відбудову Донбасу після відступу російської армії.

«Перепрошую, хай вони залатують за собою збитки. Тоді це буде справедливо! Стосовно цивільного населення, то воно у війні – завжди жертва. Але ми точно не маємо вибачатися перед тими, хто кликав Путіна. Більше того – дати їм хорошого шпіцеля під одне місце і хай шурують туди, де їм має бути добре», – наголосив Остап Дроздов.

Нагадаємо, один із найавторитетніших політологів у світі, відомий американський публіцист з українським корінням Олександр Мотиль заявив, що зараз реінтеграція Донбасу стала б для України самогубством, у чому зацікавлена Росія.

На його думку, якісно і без надмірного стресу реінтегрувати нині окуповані території Україна зможе хіба через 10-20 років.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
2
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі