НТА > НОВИНИ > Новини світу > У РНБО немає однозначної позиції щодо запровадження візового режиму з Росією

У РНБО немає однозначної позиції щодо запровадження візового режиму з Росією

289

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов не зміг чітко відповісти на запитання про запровадження візового режиму між Україною та Росією.

Про це він повідомив в інтерв’ю РБК-Україна. За його словами, сьогодні Російська Федерація дуже агресивно ставиться до України як до держави.

«Вони вважають, що Україна – це штучний проект, який не повинен існувати на карті світу, і роблять для цього все можливе. Це і ситуація з українським Кримом, і ситуація, пов’язана з територією Донецької та Луганської областей», – зазначив він.

Секретар РНБО додав, що підіймав запитання з приводу використання слова «Донбас».

«Це прошита подвійним змістом історія, і вони потім кажуть і про «Республіку Донбас» і так далі», – сказав він.

Данілов вважає, що підтримувати і використовувати ці наративи у своєму лексиконі – це не зовсім коректна і правильна історія.

«Вводити чи не вводити якісь візові режими? Треба розуміти, що після цих дій ми будемо мати. Ми і так розуміємо, хто до нас їде, кого ми не пускаємо. Хочу сказати, що ця інформація досить специфічна, насправді наші прикордонники колосальну кількість людей з тих чи інших причин не пропускають на нашу територію», – заявив Данілов.

Нагадаємо, що у вересні секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що Україна має повністю позбутися кирилиці та перейти на латинку. Він вважає, що для нашої держави це буде досить важливим кроком.

А нещодавня заява того ж Данілова про те, що в рішенні про «злодіїв у законі» допустили помилки щодо 108-ми осіб, викликала різну реакцію – нерозуміння, здивування, сміх, кпини… Зрозуміло одне: вагомості рішенням цього органу такий стан справ однозначно не додає, швидше – навпаки. Тож необережними висловлюваннями він дещо «підмочив» репутацію РНБО. І не лише його – а й президента України Володимира Зеленського, який усе це підписує.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі