НТА > НОВИНИ > Новини світу > У РНБО пояснили, чому в Росії поширюють фейки про напад Польщі на Україну

У РНБО пояснили, чому в Росії поширюють фейки про напад Польщі на Україну

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що вважав би найкращим завершенням війни перемогу України з повним відновленням територіальної цілісності

303

Російська пропаганда поширює фейки, що Польща нібито має підступний намір «перейти на бік Росії та захопити західну частину України». Таким чином країна-агресор має на меті розколоти добросусідські відносини між Києвом та Варшавою.

Про це повідомив Центр протидії дезінформації при РНБО. Відео з таким меседжем поширює прокремлівський блогер Юрій Подоляка.

Також він стверджує, що після «окупації частини заходу України» Польща розпочне «денацифікацію» українського населення.

«Меседж про те, що Польща готується анексувати західну частину України, залишається одним з головних наративів гібридної війни Російської Федерації проти України, яка має на меті розколоти відносини між Польщею та Україною», – пояснили у відомстві.

У РНБО зазначили, що всі повідомлення з таким меседжем базуються лише на особистій думці автора та «підтверджуються» заздалегідь сфальсифікованими «фактами».

Там також звернули увагу на те, що вчора президент Польщі Анджей Дуда заявив, що вважав би найкращим завершенням війни перемогу України з повним відновленням територіальної цілісності.

«Це вкотре підтверджує добросусідські відносини між Польщею та Україною», – резюмували в РНБО.

Нагадаємо, що ефективність російських військ може погіршитися ще більше, якщо вони продовжать втрачати безпілотники настільки швидкими темпами. Адже розвідувальні БПЛА допомагають російській армії вражати українські цілі.

Сьогодні виповнюється три роки від того моменту, відколи Володимир Зеленський став президентом України. З цієї нагоди він поспілкувався з українськими журналістами та підбив підсумки трьох років у владі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі