НТА > НОВИНИ > Новини світу > У російської регулярної армії великі проблеми, – британська розвідка

У російської регулярної армії великі проблеми, – британська розвідка

Засновник «Вагнера» Євген Пригожин подав до суду на британського журналіста-розслідувача

307

Присутність представників приватної військової компанії «Вагнер» на передовій у Донецькій області характеризує, що в регулярної армії Російської Федерації справи йдуть погано.

Про це повідомив Sky News із посиланням на заяву молодшого міністра у справах збройних сил і ветеранів Великої Британії Джеймса Хіпі, пославшись на дані британської розвідки.

«Присутність приватної військової компанії «Вагнер» на передовій на Донбасі явно свідчить про те, наскільки погані справи у президента Росії Володимира Путіна та російських збройних сил», – сказав він.

Представник Шотландської національної партії Дейв Дуган запитав у Хіпі, чому уряд надав заморожені активи голові групи «Вагнера» Євгену Пригожину.

За словами Дугана, кошти розморозили, щоби він міг порушити справу проти британського журналіста. Хіпі не зміг дати відповіді на таке запитання та переадресував його Міністерству фінансів Великої Британії.

Раніше Міністерство фінансів Великої Британії розглядало можливість внесення змін до санкцій, які дозволили засновнику «Вагнера» Євгену Пригожину, попри санкції, подати до суду на британського журналіста-розслідувача Еліота Хіґінса.

Нагадаємо, що в той же час Міністерство фінансів США запровадило санкції проти 16-ти організацій, які підтримують діяльність російської приватної військової компанії «Вагнер».

У середині січня 45-та окрема артилерійська бригада у співпраці з аеророзвідкою 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади ліквідували щонайменше 25 «вагнерівців» на Соледарському напрямку.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі