НТА > НОВИНИ > Новини світу > У російських авіакомпаній виникли проблеми з ремонтом літаків

У російських авіакомпаній виникли проблеми з ремонтом літаків

Наприкінці лютого ЄС ввів санкції проти Росії і заборонив постачання на її ринок іноземної авіатехніки та обслуговування

544

У російських авіакомпаній розпочалися проблеми з ремонтом двигунів літаків Ан-24 і Ан-26, які літають в десяти регіонах країни. Це пов’язано із закриттям Ростовського заводу цивільної авіації №412.

Про це повідомив сайт «Крила». На проблеми з ремонтом турбогвинтових двигунів через закриття Ростовського заводу владі поскаржилися авіакомпанії.

У зверненні генерального директора авіакомпанії «ІрАеро» Юрія Лапіна до глави Мінпромторгу Дениса Мантурова, керівника Росавіації Олександра Нерадька і представника президента в Сибірському федеральному окрузі Анатолія Серишева ще від 4-го березня сказано таке:

«Це означає, що всі повітряні судна типу Ан-24 і Ан-26, наявні в авіакомпаніях Росії, максимум через п’ять-шість місяців зупиняться».

Вже з 31-го березня Ростовський завод перестане ремонтувати мотори для Ан-24 і Ан-26, за даними джерела на підприємстві. Про це поінформували всі авіакомпанії, які виконують польоти на Ан-24 і Ан-26.

Відзначається, що всі літаки Ан-24 / 26 оснащені двома турбогвинтовими двигунами АІ-24 українського виробництва. На Ростовському завод щорічно ремонтували близько 60 моторів.

Відремонтувати двигуни АІ-24 в Росії тепер можна буде тільки на Арамільському авіаційному ремонтному заводі в Свердловській області. Підприємство до 2013-го року належало Міноборони, потім – дочірньому підприємству Ростеха – Об’єднаній двигунобудівній корпорації.

«Підприємство в Арамілі просто не зможе виконувати такі обсяги ремонту, воно ремонтує дуже довго і дуже малу кількість двигунів. І ще завантажено оборонними замовленнями, цивільні мотори приймаються за залишковим принципом», – сказано в листі.

Наприкінці лютого ЄС ввів санкції проти країни-агресора і заборонив постачання на її ринок іноземної авіатехніки та обслуговування.

Нагадаємо, що США не мають стратегії зміни режиму в Росії, – в Сполучених Штатах намагаються розтлумачити, що мав на увазі президент Джо Байден, коли під час брифінгу в Польщі 26-го березня сказав, що президент Росії Володимир Путін «не може залишатися при владі».

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі