НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Росії на офіційному рівні визнали проблеми з мобілізацією

У Росії на офіційному рівні визнали проблеми з мобілізацією

За даними британської розвідки, з Росії від мобілізації втекло більше людей, ніж чисельність усіх сил вторгнення в лютому 2022-го року

254

Російський диктатор Володимир Путін дуже швидко визнав проблеми з оголошеною на території Росії «частковою» мобілізацією. В армію беруть не тих, кого планували, та розміщують у наметових таборах.

Про це повідомило Міністерство оборони Великої Британії за посиланням на розвідку. Путін 29-го вересня звернувся до своєї ради національної безпеки щодо мобілізації, про яку він оголосив 21-го вересня.

Він сказав, що під час цієї мобілізаційної кампанії виникає багато запитань, «і ми маємо оперативно виправляти свої помилки та не повторювати їх».

«Надзвичайно швидке визнання Путіним проблем підкреслює дисфункцію мобілізації протягом першого тижня. Місцеві чиновники, ймовірно, не знають точного масштабу та юридичного обґрунтування кампанії. Вони майже напевно набрали кадри, які не підпадають під визначення, про яке заявили Путіну в міністерстві оборони», – сказано в повідомленні.

Оскільки резервістів продовжують збирати в наметових транзитних таборах, російські офіційні особи, ймовірно, щосили намагаються забезпечити навчання і знайти офіцерів для керівництва новими підрозділами.

За даними британської розвідки, з Росії від мобілізації втекло більше людей, ніж чисельність усіх сил вторгнення, розгорнутих Росією у лютому 2022-го року.

Нагадаємо, що після того, як українські захисники звільнили від окупантів Лиман, що у Донецькій області, очільник Чечні Рамзан Кадиров і власник приватної військової компанії «Вагнер» Євгеній Пригожин розкритикували військове командування Російської Федерації.

Українські військові успішно атакували об’єкти ворога, серед них – пункти управління, місця зосередження озброєння та військової техніки, зенітний ракетний комплекс та інше. Сили оборони України відбили атаки на 8 населених пунктів. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі