НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Росії назвали головні загрози для країни. Серед них і українська

У Росії назвали головні загрози для країни. Серед них і українська

Російська армія перебуває в бойовій готовності через НАТО, Україну, Грузію та Сирію

257

Командувач військами Південного військового округу РФ генерал армії Олександр Дворніков назвав головні загрози для Росії. Серед них є Донбас.

Про це повідомив РБК-Україна із посиланням на російські джерела інформації. Також у цьому переліку загроз є зміцнення силового потенціалу НАТО біля кордонів Росії.

«Загрозами військової безпеки Російської Федерації в зоні відповідальності округу залишаються нарощування силового потенціалу НАТО біля кордонів Росії, бойові зіткнення в Сирії, можливість ескалації збройного конфлікту в Україні та на Закавказзі», – сказав Дворніков.

Через це головні зусилля зосереджені на підтримці бойової та мобілізаційної готовності військ Південного військового округу на рівні, який «гарантував би надійний захист державних інтересів і безпеку регіону», заявив він.

Нагадаємо, що Білорусь може розмістити своїх військових на кордоні з Україною, Польщею та країнами Балтії. Про це заявив самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко в інтерв’ю російським пропагандистам. Зокрема, за його словами, таким чином він планує реагувати на спроби створити конфлікт в країні.

Ще перед переговорами Байдена та Путіна американські та європейські лідери заявили про «єдиний фронт» спротиву російській агресії проти України.

Учора канцлер Німеччини Олаф Шольц повідомив, що Росія може мати негативні наслідки для «Північного потоку-2», якщо вторгнеться на територію України.

У четвер, 9-го грудня, ввечері за київським часом відбулися переговори президента України Володимира Зеленського та очільника США Джо Байдена. Центральною темою телефонної розмови стало обговорення саміту президента США та очільника Кремля Володимира Путіна, який відбувся ще 7-го грудня.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі