НТА > НОВИНИ > Новини політики > У Росії назвали кількість мешканців України, які проголосували на виборах до Держдуми РФ

У Росії назвали кількість мешканців України, які проголосували на виборах до Держдуми РФ

224

За інформацією російської влади, близько 150 тисяч мешканців тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей узяли участь у виборах до законодавчого органу країни-окупанта.

Таку інформацію оприлюднив голова комісії з міжнародного співробітництва Ради з прав людини РФ Кирило Вишинський під час брифінгу. Про це повідомила «Українська правда» з посиланням на російські джерела інформації.

«Зрозуміло, що цифри можна називати тільки приблизно через те, що частина людей, котрі живуть у «ДНР» і «ЛНР» і отримали паспорти РФ раніше, вже мала реєстрацію на території Росії і брала участь у виборах, маючи можливість голосувати не тільки за федеральні партійні списки, а й за місцевих кандидатів», – зазначив Вишинський.

Але, за його словами, з тієї інформації, яку надала ЦВК, на 15:45 проголосувало більше 150 тисяч чоловік.

За словами представника країни-агресора, «голосування» мешканців Донбасу стало «наймасштабнішим за кордоном». Він додав, що більше 650 тисяч мешканців Донецької та Луганської областей вже отримали російські паспорти.

Вишинський також розповів, що потік охочих проголосувати з Донбасу «величезний», тож здійснили приблизно 1,4 тисячі транспортних рейсів за три дні виборів.

Нагадаємо, що виборчі дільниці для голосування на виборах до Держдуми РФ в Україні відкрили в чотирьох містах – у Києві, Одесі, Харкові та Львові.

Як повідомив Вголос, станом на 11:30 жодна людина не прийшла на дільницю, яка працювала в приміщенні російського генерального консульства у Львові. Від офіційного коментаря для Радіо Свобода представник виборчої дільниці відмовився, лише підтвердив, що виборча дільниця працює.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі