НТА > НОВИНИ > Війна > У Росії публічно підривають авторитет Путіна

У Росії публічно підривають авторитет Путіна

Прямий напад Кадирова на генерал-полковника Олександра Лапіна є непрямим нападом на Володимира Путіна

318

Після того, як українські захисники звільнили від окупантів Лиман, що у Донецькій області, очільник Чечні Рамзан Кадиров і власник приватної військової компанії «Вагнер» Євгеній Пригожин розкритикували військове командування Російської Федерації.

Про це повідомив Інститут вивчення війни. Аналітики зазначили, що заяви двох силовиків 1-го жовтня справили глибокий вплив на російський інформаційний простір. Разом вони зламали наратив Кремля, який намагався пом’якшити удар поразки навколо Лимана.

«До заяви Кадирова федеральні медіа переважно висловлювали надію на те, що новомобілізовані війська та розгорнуті підкріплення можуть або утримати лінію, або провести контратаки найближчим часом. Але ток-шоу на федеральних каналах негайно підхопили заяви Кадирова-Пригожина, що спонукало коментаторів у прямому ефірі посилити критику вищого військового командування», – пояснили в Інституті вивчення війни.

Заяви Кадирова та Пригожина, вказують американські фахівці, публічно підривають авторитет президента Росії Володимира Путіна.

«Путін, імовірно, відповідальний за рішення не тільки не посилювати Лиман, але й намагатися його утримати – факти, які відомі принаймні декільком людям із його найближчого оточення. Таким чином прямий напад Кадирова на генерал-полковника Олександра Лапіна є непрямим нападом на Путіна, усвідомлює це Кадиров чи ні», – наголосили в Інституті вивчення війни.

Аналітики додали, що «Путін і його рупори були вкрай небагатослівними щодо діяльності військових командувачів або їхніх замін, що робить заяву Кадирова та її відлуння Пригожина особливо помітними».

Нагадаємо, що у звільненому Лимані Донецької області знайшли уламки російського винищувача-бомбардувальника Су-34.

Українські військові успішно атакували об’єкти ворога, серед них – пункти управління, місця зосередження озброєння та військової техніки, зенітний ракетний комплекс та інше. Сили оборони України відбили атаки на 8 населених пунктів. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі