НТА > НОВИНИ > Кримінал > У Росію киянин хотів вивезти старовинну ікону, приклеєну до спини, та антикваріат

У Росію киянин хотів вивезти старовинну ікону, приклеєну до спини, та антикваріат

226

На Чернігівщині прикордонники виявили чоловіка, який намагався вивезти в Росію ікону, приклеївши її на спину.

Як повідомили у Чернігівському прикордонному загоні ДПСУ, також 53-річний киянин намагався вивезти значні суми незадекларованої валюти та сертифікований автограф художника Сальвадора Далі.

За інформацією прикордонників та митників, вдалося запобігти спробі незаконного вивезення валюти та предметів, які можуть мати культурно-історичну цінність.

“Приховані від контролю предмети та кошти виявили під час перевірки автомобіля “Мерседес”, який прибув у пункт пропуску “Сеньківка” сьогодні вночі. Оглядова група виявила ікону Андрія Первозванного в срібний ризі, яку водій закріпив клейкою стрічкою на спині під одягом. Крім того, в автомобілі прикордонники з митниками знайшли незадекларовані 1,67 млн російських рублів та 10 665 доларів США, а також елемент старовинного посуду з тавром “Карл Фаберже” та автограф Сальвадора Далі з сертифікатом”, – йдеться у повідомленні.

Обставини порушення з’ясовуються. Автомобіль, валюта та предмети, які мають культурно-історичну цінність, тимчасово вилучені митницею.

Подальші рішення щодо них прийматимуть після відповідних експертиз.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі