НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Ростовській області запровадили надзвичайну ситуацію через біженців з ОРДЛО

У Ростовській області запровадили надзвичайну ситуацію через біженців з ОРДЛО

За даними російської влади, вже більше 10-ти тисяч осіб перетнули російський кордон

756

Режим надзвичайної ситуації запровадили у Ростовській області Російської Федерації через збільшення кількості евакуйованих з ОРДЛО. Їх готові прийняти ще 7 регіонів Росії.

Про це повідомила «Українська правда» з посиланням на російські джерела інформації. Режим надзвичайної ситуації через зростання кількості евакуйованих Донбасу ввели у Ростовській області з 10:00 19-го лютого, зазначив губернатор Ростовської області Василь Голубєв.

Перший віце-губернатор Ростовської області Ігор Гуськов оголосив, що в області для евакуйованих утворили пункти тимчасового розміщення на 13 тисяч осіб. За його словами, третина від загальної кількості розміщених у них «біженців» – це діти.

Заступник голови МНС Росії Віктор Яцуценко заявив, що евакуйованих можуть перенаправити ще в сім регіонів, окрім Ростовської області.

«Сім регіонів Росії готові прийняти біженців. Це Краснодарський край, Курська, Воронезька, Білгородська, Орловська, Брянська, Московська області», – сказав він.

За словами Яцуценка, Московська область може прийняти до 10-ти тисяч осіб, Краснодарський край – до 20-ти тисяч.

За даними ТАСС, понад 10 тисяч людей вже прибули з Донбасу до Ростовської області після початку евакуації.

«Російський кордон перетнули понад 10,3 тисячі осіб, серед них понад 4,5 тисячі громадян Росії, понад 5,8 тисячі громадян України, 23 громадяни інших держав», – сказав співрозмовник російської агенції.

Нагадаємо, що вчора окупаційна влада окремих районів Донецької області через загострення на Донбасі оголосила масову евакуацію населення. Людям запропонували виїхати в Ростовську область Росії.

Згодом з’ясувалося, що відеозвернення ватажків «ДНР» Дениса Пушиліна та «ЛНР» Леоніда Пасічника, в яких вони говорять про евакуацію населення через «загрозу з боку Києва», записали 16-го лютого за два дні до їхньої публікації, що свідчить про ретельно підготовлену провокацію.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі