НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Роттердамі збираються розібрати старовинний міст, щоб пропустити яхту мільярдера Безоса

У Роттердамі збираються розібрати старовинний міст, щоб пропустити яхту мільярдера Безоса

298

Минулого тижня влада Роттердаму оголосила про частковий демонтаж історичного мосту Koningshaven, аби пропустити в море яхту мільярдера Джеффа Безоса, яку будують на місцевій верфі.

Місцеві жителі планують закидати яхту тухлими яйцями і навіть створили для цього Facebook-подію.

40-річний Пабло Стрерманн закликав роттердамців принести упаковку яєць або помідорів, щоб закидати ними яхту Безоса. Захід запланований на 1 червня, ним уже цікавляться понад 17 тисяч людей, із них майже 4 тисячі мають намір прийти до мосту.

“Роттердам був побудований зі щебеню жителями, і ми не можемо просто розібрати його на частини заради фалічного символу мільярдера, який страждає на манію величі. Не без бою!”, – написав він.

Відомо, що вартість яхти складе $485 мільйонів, висота її становитиме 40 метрів.

Вочевидь, демонтаж триватиме кілька тижнів і пройде влітку, а споруду відновлять у нинішньому вигляді за рахунок коштів мільярдера.

Такий розвиток подій обурює жителів міста, оскільки після капітального ремонту у 2017 році місцева рада обіцяла, що міст більше ніколи не розбиратимуть. Тим не менш, мер Роттердама Ахмед Абуталеб заявив, що остаточне рішення ще не ухвалене.

Міст Koningshaven побудовали в 1878 році й відновили після нацистських бомбардувань під час Другої світової війни. У 2000-му році об’єкт оголосили історичною пам’яткою.

Як відомо, 58-річний Джефф Безос входить до трійки найбагатших людей світу, його статки оцінюють у $176 мільярдів. Торік бізнесмен пішов з посади гендиректора Amazon, ставши її виконавчим головою. Мільярдер також володіє космічною компанією Blue Origin, газетою The Washington Post та іншими проєктами.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"