НТА > НОВИНИ > Новини світу > У розвідці розвінчали фейк про напад Білорусі

У розвідці розвінчали фейк про напад Білорусі

240

Інформація про імовірний наступ білорусі поширюється навмисно. Такі фейки вигідні для Росії, яка намагається таким чином налякати українців.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, – пише пресслужба ГУР.

Інформаційно-психологічні спеціальні операції дуже часто переслідують одночасно кілька цілей. І в даному випадку ми бачимо різні цілі, тобто з одного боку — посіяти паніку серед населення, серед українців, зокрема жителів прикордонних районів і областей. І дезорієнтувати українські Сили оборони, розосередити сили, перекинути сили з інших напрямків. Ну і також об’єктом і цілями цієї спеціальної психологічної операції інформаційної є сама білорусь і білоруси, тобто нагнітання. Зробити так, щоб заіскрило, і все-таки втягнути саму білорусь в широкомасштабну війну, чого до цього моменту не було”, – наголосив Юсов.

Представник воєнної розвідки зазначив, що наразі дуже важливо розуміти, які цілі перед собою ставить ворог. Не можна піддаватися на такі провокації.

Ми не говоримо про те, що від режиму Лукашенка немає загрози. Вона є, і Лукашенко допомагає путіну і зброєю, і боєприпасами, і бронетехнікою. Він надає свій повітряний простір для ударів по Україні, але говорити про те, що в найближчому часі відбудеться широкомасштабне вторгнення і втягування білорусі вже в наземну операцію, сьогодні ми не можемо”, – додав Юсов.

Нагадаємо, за даними Генштабу ЗСУ,  Росія перекидає власні підрозділи з території Білорусі в Україну.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі