НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Римі відбулися масові акції протесту проти Covid-паспортів: 12 осіб затримали після сутичок

У Римі відбулися масові акції протесту проти Covid-паспортів: 12 осіб затримали після сутичок

162

У столиці Італії протести проти вимоги Covid-сертифікатів у низці сфер життя переросла у сутички з поліцією із застосуванням водомета. Затримали загалом 12 осіб, серед яких і представники політичного руху Forza Nuova.

Про це повідомила агенція ANSA. Демонстрація на площі П’яцца-дель-Пополо у Римі ввечері у суботу переросла у сутички, що тривали декілька годин.

Окремі люди кидали в поліцію різні презмети, проти них застосували водомети і сльозогінний газ.

Також зазнав нападу розташований неподалік офіс великої профспілки Confederazione Generale Italiana del Lavoro – нападники виламали двері й увірвалися в частину приміщень перед тим, як поліція встигла зреагувати.

Серед затриманих і лідер Forza Nuova Джуліано Кастелліно, який вже перед цим перебував під наглядом.

Прем’єр-міністр Маріо Драгі засудив сутички.

«Право висловлювати свої погляди ніколи не має переходити в акти агресії та залякування», – наголосив він

І додав, що уряд продовжить масову кампанію вакцинації. Він подякував італійцям, які вже виявили громадянську відповідальність і зробили щеплення.

В Італії діють одні з найсуворіших у Європі вимоги Covid-сертифіката у повсякденному житті – документ, що посвідчує вакцинацію, негативний тест або перенесену хворобу, з 15-го жовтня необхідний навіть для допуску на робочі місця, незалежно від професії.

Нагадаємо, що в Міністерстві закордонних справ постійно ведуть роботу щодо домовленостей про визнання COVID-сертифікатів з європейськими країнами.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі