НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Саудівській Аравії будують трирівневе високотехнологічне місто за $500 мільярдів

У Саудівській Аравії будують трирівневе високотехнологічне місто за $500 мільярдів

332

У Саудівській Аравії будують трирівневе місто, яке буде у 33 рази більше за Нью-Йорк. Мегаполіс майбутнього отримав назву Неом, футуристичне лінійне місто простягнеться аж на 170 км вглиб півострова. Це буде найдовший населений пункт у світі.

Про це йдеться у сюжеті на телеканалі 2+2.

Мегаполіс майбутнього стане цивілізаційною революцією, у місті вже почалися інфраструктурні роботи. Нині Неом побудований менше ніж на 1%, проте планується, що перші мешканці зможуть заселитися у місто вже у 2024 році.

У мегаполісі на першому місці буде людина, проте Неом прагне захищати та зберігати природу. Саме тому місто буде повністю працювати за рахунок відновлювальних джерел енергії. У мегаполісі не буде транспорту, усі засоби пересування помістять на другий рівень міста, під землю. Більшість робіт із обслуговування людей виконуватимуть роботи.

На місці майбутнього мегаполісу вже почалися інфраструктурні роботи, туди вже переміщують землю та прокладають тунелі через гори. На будування міста витратять 500 мільярдів доларів.

Проектанти переконані, що це буде революція в містобудуванні/

Неом стане “державою у державі” – у мегаполісі будуть свої закони. Так, у місті буде дозволено продавати алкоголь, хоча у всій Саудівській Аравії спиртні напої продавати забороняється.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі