НТА > НОВИНИ > Суспільство > У СБУ підрахували, скільки диверсантів вони затримали від початку війни

У СБУ підрахували, скільки диверсантів вони затримали від початку війни

У Запоріжжі нейтралізували спроби спецслужб окупантів здійснити так звану «федералізацію» регіону

681

Від початку повномасштабного вторгнення Росії Служба безпеки України затримала понад 350 диверсантів. При цьому більше 20-ти осіб ліквідували.

Про це повідомила пресслужба СБУ. Разом із тим Служба безпеки України нейтралізувала спроби військової розвідки Росії переправити в Україну бойовиків із Близького Сходу.

Серед іншого, викрито особу, яка займалася підбором і вербуванням найманців для армії загарбників.

Серед нещодавніх результатів СБУ є такі:

  • у Києві знищено озброєне диверсійне угруповання Росії, для маскування підривної діяльності вороги намагалися видавати себе за підрозділ української територіальної оборони;
  • викрито більше 10-ти агентів російських спецслужб, причетних до сприяння загарбникам і військових злочинів на тимчасово окупованій території Луганської області;
  • затримано учасників агентурних мереж Росії, які збирали розвіддані про засоби радіо-електронної боротьби та безпілотні літальні апарати українських військових підрозділів;
  • у Запоріжжі нейтралізували спроби спецслужб окупантів здійснити так звану «федералізацію» регіону; свій задум ворог намагався реалізувати через входження своїх агентів до складу органів місцевого самоврядування.

«Це лише окремі приклади тих результатів, які ми отримали з початку війни. І вони – наслідок злагодженої роботи багатьох працівників СБУ, котрі у надважких воєнних умовах працюють чітко та злагоджено – як єдина команда. Багато наших колег зі зброєю в руках знищують ворога на полі бою. Але не менш важливий напрям – протидія розвідувально-підривній діяльності», – зазначив голова СБУ Іван Баканов у день 30-річчя від створення служби.

Нагадаємо, що на початку березня Служба безпеки України отримала дані про «військову тактику» російських окупантів в Україні. Вона проста: «отримали пи****ів від України – сховалися, ще раз отримали – знову сховалися». І так по колу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі