НТА > НОВИНИ > Місця > У Севастополі на субмарини вантажать крилаті “Калібри”

У Севастополі на субмарини вантажать крилаті “Калібри”

410

У  Південній бухті окупованого Севастополя на підводні човни Чорноморського флоту РФ завантажують крилаті ракети “Калібр”.

Про це написав проєкт Крим.Реалії та опублікував фото.

За даними проєкту, біля причалів два підводні човни проєкту “Варшав’янка”. До одного з причалів два портові буксири притягли самохідний плавучий кран СПК-46150. Водночас  на східному березі бухти поруч із причалами стоять два довгомірні “Камази”, в кузові яких видно транспортно-пускові контейнери з ракетами.

Підводні човни типу “Варшав’янка” несуть крилаті ракети типу “Калібр”, що застосовуються, у різних модифікаціях, за морськими і наземними цілями. Кожен підводний човен озброєний чотирма такими ракетами.

Довідка: “Калібр” – це російські крилаті ракети. Для ураження наземних цілей з підводних човнів використовують крилаті ракети з номенклатурою 3М14К. Їхній діаметр 533 мм, довжина 6,20 м, стартова маса 1770 кг. Анонсована дальність польоту – 1 400 кілометрів.

Нагадаємо, що раніше повідомляли про збільшення кількості кораблів-ракетоносіїв біля острова Зміїний. Водночас, за свіжими даними оперативного командування “Південь”, зараз в північно-західній частині Чорного моря продовжують перебувати військові десантні кораблі ворога та 2 ракетних корабля із понад півтора десятками ракет в готовності до застосування по території України.

Також, за даними української розвідки, Росія вже використала понад 60% запасів високоточної зброї. Відтак, вони змінили тактику застосування такого озброєння.

Фото: Крим. Реалії

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі