НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Східниці знову є вода. Відомий курорт був без водопостачання впродовж липня

У Східниці знову є вода. Відомий курорт був без водопостачання впродовж липня

208

Східницька та Бориславська місцеві ради підписали відповідний меморандум за посередництва Львівської ОДА. У документі йдеться про негайне відновлення централізованого водопостачання до Східниці.

Про це поводив сайт ОДА. За словами голови Львівської облдержадміністрації Максима Козицького, до завершення переговорного процесу та підписання постійного договору щодо постачання води між відповідними комунальними установами «Вододар» (Борислав) та «Оазис Карпат» (Східниця) діятиме тимчасова угода на постачання води з Борислава до Східниці до 31-го серпня включно.

«Для нас важливі насамперед інтереси людей. Коли не може домовитися влада на місцях, ми вважаємо за необхідне втрутитися для ефективного вирішення ситуації на користь місцевих мешканців. Надалі тримаємо руку на пульсі, адже найближчими тижнями має відбутися чіткий процес напрацювання та підписання постійного договору між громадами», – наголосив очільник області.

Проблема виникла через те, що Бориславська міська рада та селищна рада Східниці, які тепер є окремими громадами, не могли домовитися про забезпечення водою селища.

До адміністративної реформи в Україні Східниця підпорядковувалася Бориславській міській, але тепер там окрема територіальна громада. Внаслідок суперечок 1-го липня комунальний водоканал Борислава припинив водопостачання курортного селища. Така ситуація тривала дотепер.

NTA вже розповідав, що в розпал літа та шалену спеку у Східниці – одному з найбільших бальнеологічних курортів України – мешканці залишилися без водопостачання: вони змушені були купувати воду та тягнути десятками літрів додому. Найгірше, що ніхто не міг відповісти, скільки ще міг тривати колапс.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі