НТА > НОВИНИ > У штабі ЗСУ заявили, що біля кордонів України близько 80 тис. військ РФ

У штабі ЗСУ заявили, що біля кордонів України близько 80 тис. військ РФ

137
У штабі ЗСУ заявили, що біля кордонів України близько 80 тис. військ РФ

Усупереч заявам про відведення збройних військ, Російська Федерація продовжує утримувати близько 80 тис. військових та значну кількість озброєння і військових технік біля ділянок кордону з Україною.

Про це заявили у пресслужбі Генерального штабу ЗСУ.

Згідно з повідомленням, нехтуючи заявою міністра оборони Російської Федерації щодо відведення збройних військ до місць постійної дислокації, Росія продовжує утримувати близько 80 тис. військових та значну кількість озброєння і військових технік біля ділянок кордону з Україною.

Крім того, в Азово-Чорноморському регіоні продовжують перебувати кораблі й катери, перекинуті для нарощення військової ескалації російського угруповання з Північного флоту і Каспійської флотилії.

Згідно з оцінками головнокомандувача Збройних Сил України Руслана Хомчака, вчинки Російської Федерації засвідчують нарощення військової ескалації, задля здійснення планомірного наступу на Україну.

Нагадаємо, станом на сьогодні, 17:00 18 травня, збройні формування Російської Федерації тричі порушували режим припинення вогню на територіях Донецьку та Луганську.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі