НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Швеції батькам не дозволили назвати дитину Владіміром Путіним

У Швеції батькам не дозволили назвати дитину Владіміром Путіним

177

У Швеції податкова агенція відхилила запит подружньої пари з Лахольма зареєструвати їхню дитину з іменем Владімір Путін.

Як повідомляє The Local, шведські батьки повинні повідомляти імена своїх новонароджених дітей до місцевої податкової агенції Skatteverket.

«Відповідно до шведських правил, імена не мають бути образливими, вони не мають нести ризик виникнення проблем для носія, а також не дозволяються імена, які схожі до прізвищ», – йдеться у повідомленні.

Видання зазначає, що наразі незрозуміло, що лежить в основі такого рішення, але це не перший випадок, коли агенція відхиляє подібні запити. Зокрема, влада відмовила у реєстрації малюків з іменами: Форд, Аллах, Пільзнер і К’ю.

За інформацією Суспільного, згідно з даними служби статистики Швеції, у країні 1 413 чоловіків мають ім’я Владімір, і близько двох або взагалі ніхто не називав іменем Путін (статистична база даних не показує конкретних даних з міркувань конфіденційності).

Нагадаємо, що в Україні ужгородка Магдалина Дьопйош назвала свого сина Зеленським. Народився хлопчик 23 березня минулого року.

Сьогодні під час виступу на форумі «Ялтинської європейської стратегії» Володимир Зеленський знову висловив готовність до зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним, заявивши про бажання предметнішого діалогу, ніж це було під час нормандського формату.

Натомість у центрі столиці Росії з’явився катафалк марки Aurus. Його створювали спеціально для президента Росії Володимира Путіна. Фотографи зафіксували його прямо біля Кремля.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі