НТА > НОВИНИ > У Швеції росіянка накинулась з прокльонами на українку і стала відомою на весь світ

У Швеції росіянка накинулась з прокльонами на українку і стала відомою на весь світ

Росіянка назвала український прапор “фашистським”, а жінок з України – “повіями” та “поломийками”

427

У Швеції росіянка накинулась з образами на українку, яка зробила їй зауваження щодо поводження з прапором України. Про це сама українка Хельга Кайда написала у своєму Facebook.

Після зауваження літня жінка почала ображати дівчину, а також гнівно висловлюватись про українську символіку та жінок.

“Вона сама підійшла до мене і почала словесно нападати на мене. Тоді я увімкнула камеру й запитала, чому вона це робить. Відповідь була, що я – нацист, повія, я виглядаю негарно, мій одяг дешевий, і я скоро помру”, – розповіла дівчина.

Також росіянка назвала український прапор “фашистським”, а жінок з України – “повіями” та “поломийками”, а самій дівчині обіцяла “дати по морді”. А от себе вона вихваляла та називала “гарною жінкою в пальто за 25 тисяч крон”.

Жінку вдалось ідентифікувати і постраждала Хельга Кайда змогла звернутися до поліції.

Також росіянку вже звільнили з роботи. У рекрутинговій компанії Lernia, де вона працювала, наголошують, що жінка більше ніколи не повернеться до них працювати та висловлювала лише власну думку, а не думку компанії.

У поширеному відео додали субтитри англійською і шведською, щоб всі могли почути рівень ненависті росіянки. Нападниця вже змінила в своєму профілі Facebook місце проживання на Санкт Петербург і закрила профіль від коментарів. Проте, це їй не допоможе, бо у відкритому доступі є її номери телефонів, електронна пошта та інші особисті дані.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі