НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Швеції вводять нові обмеження через історично високий рівень коронавірусу

У Швеції вводять нові обмеження через історично високий рівень коронавірусу

У приміщенні в одній компанії у Швеції не може перебувати більше восьми людей

106

Уряд Швеції ухвалив рішення ввести нові карантинні обмеження в країні через збільшення захворюваності на коронавірус. Нові заходи набудуть чинності зі середи, 12-го січня.

Про це повідомив The Local.

«Безсумнівно, ситуація погіршилася. Поширення інфекції у Швеції преребуває на історично високому рівні», – сказала прем’єр-міністр Магдалена Андерссон.

Із 12-го січня бари та ресторани у Швеції зобов’язані закриватися о 23:00. Також вводиться обмеження за кількістю осіб в приміщенні в одній компанії – не більше восьми.

Для відвідувачів публічних заходів за участю від 50 до 500 осіб повинні передбачати сидячі місця. При цьому додатково необхідно показувати сертифікат про вакцинацію.

При цьому у Швеції рекомендують працювати віддалено.

«Я хочу наполегливо наголосити, що всі, хто може працювати вдома, повинні це робити», – сказала Андерссон.

Університети не змушують переходити на дистанційне навчання в повному обсязі, але вони можуть «використовувати його як інструмент» для обмеження переповненості. При цьому іспити проходитимуть очно, але з дотриманням заходів щодо обмеження ризику зараження.

Нагадаємо, що на початку цього року карантин у Польщі посилили через погіршення епідемічної ситуації. Уряд ввів нові обмеження вже цього тижня. За словами міністра охорони здоров’я Польщі Адама Нєдзєльского, якщо відбудеться зростання заражень, то ухвалять жорсткіші рішення.

У грудні президент Джо Байден посилив обмеження для подорожей до США через поширення нового штаму коронавірусу Омікрон.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі