НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > У січні в Україні заблокували понад 120 кібератак на органи влади

У січні в Україні заблокували понад 120 кібератак на органи влади

Фахівці кібербезпеки СБУ визначили основні типами виявлених загроз і хакерських атак

305

Фахівці Ситуаційного центру забезпечення кібербезпеки СБУ у січні 2022-го року припинили та нейтралізували 121-ну кібератаку на інформаційні системи органів державної влади.

Про це повідомив сайт СБУ. Це відбулося шляхом безпосереднього аналізу понад 25 000 критичних подій інформаційної безпеки, виявлених цього місяця.

«Фахівці СБУ продовжують розслідування кібератаки на інформаційні системи органів державної влади, що сталася в ніч з 13-го на 14-те січня, за результатами якого Служба безпеки України інформуватиме окремо», – сказано в повідомленні.

Здебільшого, основними типами виявлених кіберзагроз (хакерських атак) були:

  • З’єднання з командно-контрольними серверами (C&C Server)
  • Спроби отримання несанкціонованого доступу (Brute Force Attack)
  • Атаки на веб-додатки (Web App Attack)
  • Шкідливе програмне забезпечення (Malware)

Зараз на базі Ситуаційного центру забезпечення кібербезпеки СБУ функціонує система управління подіями інформаційної безпеки (SIEM), яка моніторить події в режимі реального часу та дозволяє аналізувати стан інформаційної безпеки.

Потенційно критичні події безпосередньо обробляють аналітики безпеки, що дає змогу оперативно виявляти, реагувати та попереджувати загрози в національному кіберпросторі.

Нагадаємо, що в Міністерстві цифрової трансформації заявили, що Росія причетна до хакерських атак на сайти українських міністерств, які сталися у п’ятницю, 14-го січня.

А військові кіберексперти вважають, що українські військові, ймовірно, і в подальшому стануть об’єктом масштабних російських хакерських атак.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі