НТА > НОВИНИ > Спорт > З олімпійської збірної України відрахували легкоатлета за допінг

З олімпійської збірної України відрахували легкоатлета за допінг

223

Спортивний арбітражний суд вирішив подовжити термін дискваліфікації Ігоря Главана через вживання допінгу 2017-го року. Його дискваліфікували зі збірної.

Про це повідомив сайт Федерації легкої атлетики України. Спортивний арбітражний суд ухвалив рішення про збільшення терміну дискваліфікації спортсмена до трьох років та анулювання результатів, показані ним, розпочинаючи з 25-го липня 2017-го року.

Ігор Главан, якого затвердили до складу команди України для участі в Олімпійських іграх, а саме зі спортивної ходьби на 50 км, не зможе взяти в них участь.

«Дискваліфікованого атлета замінить Валерій Літанюк, який ішов у світовому топ-листі наступним, його теж затвердив виконком Федерації легкої атлетики до резервного складу учасників офіційної делегації», – йдеться у заяві.

Нагадаємо, що девіз Олімпійських ігор змінений на сесії Міжнародного олімпійського комітету в Токіо. Його затвердили одностайно. Тепер він звучатиме так: «Швидше, вище, сильніше – разом» (на латині: citius, altius, fortius – communis).

Нещодавно генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш виступив з традиційним закликом до країн дотримуватися олімпійського перемир’я під час Олімпіади в Токіо. Він також виступив за те, щоб перемир’я тривало і після Ігор.

Тиждень тому, в японському Токіо відкрили олімпійське селище, в якому мешкатимуть учасника Ігор-2020. Серед його особливостей – використання меблів, які з часом можна буде віддати на переробку.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі