НТА > НОВИНИ > Новини політики > У «Слузі народу» анонсували суттєві кадрові зміни в уряді вже цього тижня

У «Слузі народу» анонсували суттєві кадрові зміни в уряді вже цього тижня

248

Голова фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Давид Арахамія розповів про зміни в Кабміні, які відбудуться вже найближчим часом.

Він відповів на запитання журналістів під час брифінгу в понеділок, 1-го листопада. За його словами, віцепрем’єра та міністра з питань реінтеграції Олексія Резнікова, який подав у відставку, висунуто на посаду міністра оборони.

«Він заробив хорошу репутацію серед міжнародних партнерів. А в нинішнього керівника Міністерства оборони України Андрія Тарана є скарги на стан здоров’я в тому числі», – пояснив головний «слуга народу» в парламенті.

Крім того, він додав, що у сфері оборонних закупівель суттєво змінилися правила завдяки тому, що ухвалили новий закон рік тому, і він запрацював лише декілька місяців тому. Зараз Міноборони, на думку очільника фракції «слуг», потребує багатьох швидких змін.

«Потрібно було шукати досвідченого менеджера, який міг би очолити міністерство та здійснювати всі ці зміни. Фактично пан Резніков вже довів свій професіоналізм і дипломатію, має хорошу репутацію серед міжнародних партнерів. Тому ми вирішили висунути Резнікова кандидатом на посаду міністра оборони», – зазначив Давид Арахамія.

Він також додав, що в рамках такої ротації пропонується призначити народного депутата Ірину Верещук на посаду міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, бо у фракції «Слуга народу» до неї є довіра.

Натомість керівник Державної митної служби Павло Рябікін перейде до міністерства стратегічної галузі. При цьому нового керівника Держмитниці визначить Кабінет міністрів.

Арахамія також поінформував, що на посаду міністра захисту навколишнього середовища та природних ресурсів замість Романа Абрамовського розглядають кандидатуру його заступника Руслана Стрільця.

«Цілком імовірно, враховуючи обмеження часу, що в середу його не призначать, можливо, уряд визначить його тимчасово виконувачем обов’язків, а потім, коли ми знайдемо вдосталь часу, за нього проголосуємо», – звернув увагу на деталі голова фракції «Слуги народу».

Окрім того, розглядається призначення керівником апарату Верховної Ради України В’ячеслава Штучного, який раніше вже перебував на цій посаді.

Нагадаємо, що сьогодні віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков подав заяву про звільнення за власним бажанням.

Так само у відставку подав віцепрем’єр-міністр, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

Наприкінці жовтня сайт NTA публікував матеріал про можливі владні рокіровки. Зокрема, зазначалося, що нові місця роботи в українському уряді можуть отримати двоє львів’ян – Олексій Резніков та Ірина Верещук.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі