НТА > НОВИНИ > Новини світу > У США дозволили постачати російську нафту до Японії та країн Європи

У США дозволили постачати російську нафту до Японії та країн Європи

Країни Заходу розраховують узгодити і встановити межу ціни на нафту, що експортується Росією

387

Міністерство фінансів США видало генеральні ліцензії на здійснення транзакцій із постачання сирої нафти з Росії до Японії, Болгарії, Хорватії та країн Євросоюзу, серед яких теж немає держав, що межують з морем.

Про це повідомили на офіційному сайті американського відомства. Зокрема, постачання сирої нафти до Японії дозволили з проєкту «Сахалін-2».

Усі транзакції, пов’язані з морським перевезенням сирої нафти, яку виробили в проєкті «Сахалін-2», дозволили до 30-го вересня 2023-го року, з умовою того, що продукт виробництва повністю імпортується до Японії.

Обмежувальні заходи не поширюють на дії, які «потрібні для реагування на надзвичайні ситуації на судах, пов’язані зі здоров’ям або безпекою команди, захисту навколишнього середовища, включаючи безпечну стоянку в доці або якірну стоянку, терміновий ремонт або рятувальні операції».

Згідно з документом, американська влада не перешкоджатиме розвантаженню російської нафти, якщо це «необхідно для реагування на надзвичайну ситуацію на судні».

Стелю цін на нафту з Російської Федерації не застосовуватимуть у разі суттєвого її перероблювання за межами країни.

Країни Заходу розраховують узгодити і встановити межу ціни на нафту, що експортується Росією, «після технічного навчання», – сказано в оприлюднених документах Міністерства фінансів США.

Нагадаємо, що адміністрація президента Джо Байдена працює над збільшенням фінансування допомоги для України.

В ефірі «Суботнього стріму» на телеканалі NTA ексрозвідник США, військовий експерт Давид Лонг, коментуючи зустріч Наришкіна і Вільяма Бернса у турецькій Анкарі, заявив, що «турне», під час якого голова ЦРУ вже зустрівся із президентом України Володимиром Зеленським у Києві та головою Служби зовнішньої розвідки РФ Сергієм Наришкіним у Туреччині, є не типовим. Воно може свідчити, що США хоче взяти під контроль внутрішню ситуацію в Росію, щоби не допустити «неконтрольованості», що трапилася при розпаді СРСР.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі