НТА > НОВИНИ > Новини світу > У США думають, як реагувати на можливе застосування ядерної зброї у війні в Україні

У США думають, як реагувати на можливе застосування ядерної зброї у війні в Україні

Очільник Пентагону Ллойд Остін заявив, що США не бачать того, що Російська Федерація вирішила застосувати ядерну зброю в Україні

259

США обмірковують, як реагувати на низку потенційних сценаріїв, включаючи побоювання, що росіяни можуть застосувати тактичну ядерну зброю у війні проти України.

Про це повідомив CNN.

«США від самого початку конфлікту розробляли плани реагування на непередбачувані обставини, в тому числі на можливість того, що президент Росії може піти на ескалацію, зробивши крок, близький до ядерної атаки на Україну», – сказано в повідомленні.

Хоч офіційні представники США заявляють, що не виявили підготовки до завдання ядерного удару по Україні, експерти розглядають ці погрози потенційними варіантами розвитку подій.

Тому США має підготуватися до цього через нещодавню анексію окупованих територій України.

«Путін здатний на все. Ви повинні ставитися до нього серйозно», – заявив член комітету палати представників із розвідки Майк Квіґлі.

Наразі США вивчають низку потенційних сценаріїв, щоби мати плани на випадок непередбачених обставин того, як вони та їхні партнери реагуватимуть на будь-які такі атаки.

Нещодавно очільник Пентагону Ллойд Остін заявив, що США не бачать того, що Російська Федерація вирішила застосувати ядерну зброю в Україні.

Нагадаємо, що тактичною ядерною зброєю можна знищити містечко, прорвати лінію оборони на певній ділянці фронту. Та головна мета такого озброєння – це все ж фактор стримування. Тому, на думку полковника запасу, експерта Центру оборонних стратегій Віктора Кевлюка, сценарій, за яким Росія наважиться завдати ядерного удару по території України, є малоймовірним.

Секретар РНБО Олексій Данілов анонсував випуск рекомендацій дій для населення під час ядерної атаки: оскільки Україна має божевільного сусіда, тому потрібно готуватися до будь-яких варіантів.

Створити 30-кілометрові зони ядерної безпеки навколо чотирьох чинних АЕС України закликав депутат Львівської міської ради Олексій Різник із фракції «Європейська Солідарність».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі