НТА > НОВИНИ > Новини світу > У США готують «додаткові кроки» для покарання Кремля через війну в Україні

У США готують «додаткові кроки» для покарання Кремля через війну в Україні

Американці й надалі демонструватимуть свою «гнучкість», навіть якщо Росія вдасться до просування на південь України

242

США готуються оголосити про нову підтримку Україні вже наступного тижня. Інформацію підтвердив заступник радника Білого дому з національної безпеки Джон Файнер.

Про це повідомив CNN.

«Ми оголошуємо про постачання, що є модним словом для позначення речей, які ми надаємо українцям для забезпечення їхньої боротьби практично щодня, а якщо не щодня, то щотижня, і ми матимемо більше інформації про це наступного тижня», – заявив Файнер.

Водночас він зауважив, що наразі США розглядають «додаткові кроки», коли йдеться про покарання Кремля через початок війни проти України.

«Я думаю, ми чітко дали зрозуміти, що розглядаємо це питання, як і цілу низку інших додаткових кроків, які ми могли би зробити, щоби притягнути Росію до відповідальності за злочини, які вона вчиняє на території України», – відзначив представник Білого дому.

Файнер наголосив, що США й надалі демонструватимуть свою «гнучкість», навіть якщо Росія вдасться до просування на південь України.

«Ми продемонстрували здатність бути гнучкими, щоби коригувати нашу допомогу і наш підхід у міру розвитку військових цілей Росії. І ми продовжуватимемо робити це згодом залежно від того, як розвиватимуться події на полі бою», – зауважив представник Білого дому.

Нагадаємо, що Нацгвардія американського штату Західна Вірджинія передасть Україні так звані «бойові автобуси» M113 – гусеничні бронетранспортери, які використовують для переміщення військових.

Велика Британія вкотре заявила про підтримку Україні у війні проти Російської Федерації. За словами очільниці Міністерства закордонних справ Елізабет Трасс, британці не заспокояться, поки Володимир Путін не зазнає поразки.

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з турецьким лідером Реджепом Таїпом Ердоганом. Сторони обговорили евакуацію з Маріуполя та можливі гарантії безпеки з боку Туреччини.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі