НТА > НОВИНИ > Війна > У США назвали щоденні втрати Росії на війні

У США назвали щоденні втрати Росії на війні

298

Росія щоденно втрачає на фронті загиблими та пораненими 500 військових. Також країна-агресорка вже залучила до війни в Україні 85% армії.

Про це пише “Главком” із посиланням на The New York Times, який у своєму матеріалі опирається на заяву заступника міністра оборони з питань політики Коліна Кала та джерела в адміністрації Байдена.

«Я вважаю, що можна з упевненістю припустити, що росіяни, ймовірно, зазнали 70 або 80 тис. втрат менш ніж за шість місяців», – сказав співрозмовник видання.

За словами посадовця, окупанти досягли певних незначних успіхів на сході України, але це обійшлося їм надзвичайно дорого через нову зброю та дії ЗСУ. Такі втрати означають, що Росія не зможе захопити схід України до кінця року.

За даними розвідки, Москва залучила до війни чеченських військових і бойовиків Сирії. Цим рішенням Кремлю вдалось уникнути внутрішнього обурення в Росії через втрати російських військових та необхідності проводити загальну мобілізацію, яка схожа на призов.

Директор програми міжнародної безпеки в Центрі стратегічних і міжнародних досліджень Сет Джонс наголосив, що російська армія серйозно виснажена.

«Це впливає на їхню здатність вести ефективну наземну кампанію в Україні», – додав він.

За інформацією американських і європейських офіційних осіб, російські військові зазнають значних втрат, їм важко залучити до бою резервістів і новобранців. РФ вже залучила до війни майже 85% своєї армії, мобілізувавши війська з далекого сходу країни.

Нагадаємо, за даними Генштабу ЗСУ, станом на ранок 12 серпня загальні бойові втрати противника орієнтовно склали приблизно 43 тис. 200 осіб.

 

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі