НТА > НОВИНИ > Новини світу > У США оприлюднили позицію щодо погроз Росії застосувати ядерну зброю

У США оприлюднили позицію щодо погроз Росії застосувати ядерну зброю

Росію звинуватили у веденні вкрай безвідповідальної політики на міжнародному рівні

350

Помічниця державного секретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд висловилася про російські погрози застосувати ядерну зброю. За її словами Америка та союзники готуються до такого розвитку сценарію.

Про це повідомила «Медуза» з посиланням на інтерв’ю Вікторії Нуланд.

«На жаль, від початку цього конфлікту ми вже зрозуміли, що загрози, які виходять від Путіна, варто сприймати серйозно. Тому США та наші союзники готуються і до такого розвитку подій», – заявила вона.

Помічниця державного секретаря США з політичних питань додала, що якщо дійде до цього, то це буде військовий злочин таких масштабів, від наслідків якого ні сам Путін, ні Росія вже ніколи не оправляться.

«Точно не за нашого з вами життя», – наголосила Нуланд.

Також американська політикиня зауважила, що подібні погрози відзначають безвідповідальну поведінку Росії.

Нагадаємо, що секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов розповів, що закінчити війну в Україні може президент Росії Володимир Путін у будь-який момент.

Федеральний уряд Німеччини вивчає можливість постачання самохідних гаубиць Panzerhaubitzen 2000 для України. На теперішній момент розглядають декілька варіантів допомоги.

За останні чотири дні дислоковані в Балтії та Чорноморському регіоні винищувачі НАТО декілька разів піднімалися на перехоплення російських літаків поблизу повітряного простору країн-членів Альянсу.

Український уряд виділив Міністерству оборони понад 119 мільярдів гривень. Кошти підуть на зарплати, техніку й інші потреби. Відповідну заяву зробив сьогодні прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі