НТА > НОВИНИ > Новини світу > У США пояснили, як санкції знесилюють Росію

У США пояснили, як санкції знесилюють Росію

Західні союзники постійно шукають способи підірвати російську економіку та її військові зусилля

485

Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що західні санкції проти Росії з кожним днем змушують Москву платити все більшу ціну й ускладнюють її спроби поповнювати запаси зброї для продовження війни з Україною.

Про це він розповів в інтерв’ю телеканалу CNN.

За словами Блінкена, в умовах торговельного контролю, який запровадили США та їхні союзниками, Росія не може імпортувати деталі, необхідні для створення нових озброєнь. Він також зазначив, що витрати Російської Федерації «зростають з кожним днем».

«Ми бачимо руйнівні наслідки санкцій у всіх галузях економіки, і ці наслідки лише посилюються. Зокрема, якщо ви подивитеся на зусилля Росії щодо модернізації своєї економіки, а це енергетичні технології, базова телекомунікаційна інфраструктура, оборонна й аерокосмічна промисловість, то з кожним днем, який проходить в умовах цих санкцій, тягар Росії стає все важчим і важчим, а її здатність вести подібні війни дедалі менша», – зазначив держсекретар США.

За його словами, західні союзники постійно шукають способи ще більше посилити санкції, щоби підірвати російську економіку та її військові зусилля.

«Путін спробував стерти Україну з карти, стерти її ідентичність, повернути її в кабалу Росії – це не вдалося. Потім він зайнявся захопленням земель на сході та півдні України – це не вдалося, тому що українські військові дали відсіч і повернули собі більшу частину території, яку захопив Путін», – наголосив держсекретар.

Блінкен звинуватив Росію в тому, що вона «намагається використовувати зиму у своїх цілях», завдаючи масштабних авіаударів по українській інфраструктурі.

«Це справжнє варварство», – акцентував він.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський виступив 21-го листопада на щорічній сесії Парламентської Асамблеї НАТО. Він наголосив, що Україну необхідно забезпечити належною кількістю систем протиповітряної оборони для того, щоби схилити Росію до ухвалення «формули миру».

Міністерство охорони здоров’я Російської Федерації видало наказ, за яким всі регіони країни-окупанта зобов’язали створити недоторканий запас лікарських засобів на 4 місяці. Це пов’язано із західними санкціями.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі