НТА > НОВИНИ > Новини світу > У США росіянина визнали винним у сприянні хакерським атакам

У США росіянина визнали винним у сприянні хакерським атакам

117

Двоє чоловіків з Естонії засуджені за федеральні звинувачення в кіберзлочинності, пов’язані з вимаганнями та іншими атаками на комп’ютерні системи по всьому світу.

Про це повідомляє The Washington Post.

Зокрема, 41-річний Олег Кошкін був засуджений присяжними в окружному суді США в Хартфорді за змову з метою вчинення комп’ютерних шахрайств і зловживань, а також за сприяння комп’ютерним шахрайствам і зловживанням.

Його співвідповідач, 33-річний Павло Цуркан, у середу визнав свою провину у сприянні несанкціонованому доступу до захищеного комп’ютера.

Прокурори заявили, що Кошкін, громадянин Росії, який проживав в Естонії, і Цюркен, який проживав як в Естонії, так і в Таїланді, працювали в мережі Інтернет-сервер шифрування криптовалют, відомий як Crypt4U, який допомагав приховувати зараження шкідливими програмами від антивірусного програмного забезпечення.

Ця технологія дозволила хакерам заразити комп’ютерні системи по всьому світу в період з вересня 2013 року по грудень 2017 року, в тому числі в штаті Коннектикут, заявили прокурори.

Кошкін “спроектував і експлуатував службу, яка була важливим інструментом для деяких найбільш руйнівних кіберзлочинців у світі, включаючи зловмисників-вимагачів, – заявили в Кримінальному управління Міністерства юстиції. – Вирок повинен послужити попередженням для тих, хто надає інфраструктуру кіберзлочинцям і ми будемо невтомно працювати над тим, щоб притягнути вас до відповідальності. ”

Одним із клієнтів чоловіків був Петро Левашов, оператор того, що стало відомим як ботнет “Келігос”, який дав йому контроль над комп’ютерними мережами задля проникнення в них.

Левашов використовував технологію Кошкіна, щоб допомогти йому заразити близько 200 000 комп’ютерів у всьому світі до того, як ФБР демонтувало систему Kelihos.

У 2018 році він визнав свою провину за звинуваченнями, зокрема в крадіжці особистих даних та нанесенні умисної шкоди захищеному комп’ютеру.

Кошкіну, який перебуває під федеральним арештом після арешту в Каліфорнії з 2019 року, загрожує до 15 років тюрми, вирок виголосять 20 вересня. Цуркану, який був звільнений під заставу, загрожує до дев’яти років ув’язнення, вирок очікується 27 вересня.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі