НТА > НОВИНИ > Новини світу > У США спрогнозували посилення масованих обстрілів України

У США спрогнозували посилення масованих обстрілів України

Деякі американські чиновники та політики побоюються, що передання Україні важкого озброєння може призвести до ескалації

525

Росія може масово посилити обстріли України. Це стане відповіддю на постачання західного озброєння від партнерів.

Таку версію висунули в авторитетному виданні The New York Times. Експерти вважають, що Україну може чекати масований обстріл з боку Росії.

Проте для українських військових це стане своєрідною «перевіркою», після якої стане зрозуміло, чи зможе Київ утриматися та не завдавати удару у відповідь по території Російської Федерації.

Водночас деякі американські чиновники та політики побоюються, що передання Україні важкого озброєння, зокрема, систем залпового вогню HIMARS, може призвести до ескалації.

«США заявили, що по території Росії удари не завдаватимуть. Але в Україні є території, які Москва вважає своїми (Крим) чи юридично визнала (Донбас). Що буде, якщо удари новою зброєю Україна розпочне завдавати углиб цих територій, – незрозуміло. Теоретично це може викликати ескалацію», – сказано в заяві експертів видання.

Раніше США офіційно затвердили новий пакет військової допомоги для України на 700 мільйонів доларів.

США все ж передадуть Україні реактивні системи залпового вогню HIMARS, довкола яких упродовж останнього тижня тривали активні обговорення та дискусії. Про це свідчить заява Білого дому, датована 1-им червня.

Навіть якщо припустити, що США передають Україні ракетні системи з дальністю дії до 70-ти кілометрів, то це стане дуже серйозною підмогою для нас. Утім, одного такого пакету допомоги замало, щоби кардинально змінити ситуацію на фронті.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі